NK Bosna (Visoko)

Danas je na stadionu “Džemal Numanagić” u Fojnici odigran finalni dan Memorijala.

U utakmici za 3. mjesto pobijedio je Čelik nakon boljeg izvođenja penala. Travnik je prvi stigao do vodstva u 56. minuti, ali samo 10 minuta kasnije Čelik dolazi do poravnanja nakon sjanog gola glavom.

NK Čelik
NK Travnik

U finalu su se sastali FK Fojnica i NK Bosna Visoko, član Druge lige Centar. Iako su se naši momci borili do samog kraja, nisu uspjeli pobijedit favorizovanu Bosnu. Naš tim je imao par izglednih prilika u prvom poluvremenu, ali mirnoća u završnici je falila. Bosna se pokazala kao bolji protivnik te rezultatom 3:1 zasluženo osvojila ovogodišnji Memorijal. Za naš tim pogodio je Imamović u 90. minuti.

FK Fojnica

Vrijedi spomenut i golmana Kadrića koji je i danas bio veoma dobar te zasluženo ponio titulu najboljeg golmana. Najbolji strijelac i igrač dolaze iz ekipe Bosne.

Konačni poredak

1. NK BOSNA (VISOKO)
  2. FK FOJNICA
  3. NK ČELIK
  4. NK TRAVNIK

Završnio dio dodjele pehara, možete pogledati u video prilogu Portala Fojnica.net.

Također, možete pogledati i kompletnu utakmicu FK Fojnica – NK Bosna (Visoko) koju je za Portal Fojnica.net snimio profesor Muhamed Kučuk.

FK Fojnica – NK Bosna (Visoko) (1. poluvrijeme)

FK Fojnica – NK Bosna (Visoko) (2. poluvrijeme)